Головний арбітр: Денис Романов (Дніпропетровськ)
Асистент арбітра: Михайло Білорус (Черкаси)
Асистент арбітра: Іван Салівончик (Черкаси)
4-ий арбітр: Євген Гашков (Луганськ)
Інспектор ФФУ: Володимир Шеховцев (Донецьк)

Перший тайм підопічні Геннадія Сушка провели в гарному темпі, проводячи багато часу в атаці. Проте, обрана тактика із навісними передачами до штрафної зони суперника не приносила результатів, високорослі захисники гостей на другому поверсі діяли впевнено.

У середині тайму свердловці все ж таки змогли відправити м'яч у ворота "канонірів", щоправда, Антон Шарко зробив це, перебуваючи в явному положенні поза грою. У час, що залишився, "гірники" провели кілька непоганих ударів здалеку, але ні вони, ні велика кількість стандартних положень не принесли результату. "Арсенал" грамотно оборонявся, іноді підбираючись до штрафного майданчика "Шахтаря", але завдати особливого клопоту Сергію Тукачу їм так само не вдалося.

Другий тайм гості розпочали з непоганої контратаки, яку зупинив Роман Коновалов. Через 5 хвилин близькі до успіху були вже свердловці: удар головою Олексія Лукашова прийняла на себе поперечина. На 59-й хвилині Геннадій Сушко зробив першу заміну: замість Максима Хаблова на поле вийшов Павло Тарануха. І вже за дві хвилини Павло відкрив рахунок у матчі. Але спочатку небезпечну атаку провели "каноніри". Це Джемаль Кизилатеш увірвався до штрафної зони "Шахтаря", але Ігор Пащенко в останній момент зумів вибити м'яч, що летів у лівий кут воріт.

Події на поле далі нагадали про неписаний футбольний закон: "Не забиваєш ти, забивають тобі", а як відомо: "закон є закон". Вже в атаці у відповідь свердловці заробили кутовий, з ним гості впоралися, а ось на підборі першим виявився Тарануха, який прицільним ударом відправив м'яч у лівий від голкіпера кут. Гол, до речі, вийшов дуже схожим на той, який Павло забив у ворота "Миру" у кубковій грі.

Господарі зупинятися на досягнутому не збиралися. Олексій Лукашов двічі перевірив на пильність Сергія Русана ударами з-за меж штрафної зони. А наприкінці матчу Олександр Янченко на високій швидкості пройшов флангом, увійшов до штрафного майданчика і лише підніжка від захисника суперника змогла зупинити нашого нападника. Головний арбітр зустрічі вказав на одинадцятиметрову позначку. Сам постраждалий і реалізував пенальті – 2:0. У час, що залишився до фінального свистка, господарі впевнено довели справу до перемоги.