ПФК Шахтар Свердловськ
 
Професіональний футбольний клуб
Шахтар Свердловськ
Офіційний сайт
ПФК Шахтар Свердловськ

Проти расизму

Проти расизму

Керівництво, тренери, гравці, адміністративний та технічний персонал ПФК «Шахтар» м. Свердловська заявляють про повне неприйняття хуліганства, расизму, расової чи іншої дискримінації та про неприпустимість будь-яких проявів національної чи релігійної нетерпимості.

Основою політики, яку реалізує професіональний футбольний клуб «Шахтар», завжди була і залишається мета залишити хуліганство та расизм за межами стадіону, за межами футболу. Ми впевнені, що толерантність – єдиний можливий принцип розвитку футболу, спорту та нашого клубу.

З цього приводу з боку клубу постійно проводиться роз'яснювальна робота у вболівальницькому середовищі. Навколо нашого клубу та на стадіоні збираються люди, для яких головним є ГРА, а не хуліганські та расистські ідеї, яким не місце на спортивних аренах! Єдино можлива форма протистояння команд – чесна спортивна боротьба, яка ґрунтується на повазі суперника.

Свердловський «Шахтар» завжди був міжнародним клубом, у якому дружньо жили, працювали та досягали великих перемог люди різних національностей та віросповідань. Упевнені, що тільки поважаючи своїх суперників і не роблячи відмінностей за національною чи релігійною ознакою, ми зможемо досягти успіхів. Це стосується всієї спортивної та суспільної діяльності ПФК «Шахтар» як у сьогоденні, так і в майбутньому.

Ми всіляко підтримуємо ініціативи, які спрямовані проти проявів хуліганства та расизму в спорті та закликаємо всіх своїх уболівальників керуватися цими принципами!