Головний арбітр: Андрій Семенов (Дніпропетровськ)
Асистент арбітра: Павло Новосад (Рівне)
Асистент арбітра: Андрій Шевчук (Рівне)
4-ий арбітр: Дмитро Кононов (Донецьк)
Інспектор ФФУ: Олександр Шамич (Київ)

Здавалося, що після впевненої перемоги в кубковій грі проти "Миру" з Горностаївки (на той момент лідера другої ліги), спад у грі свердловського "Шахтаря" закінчився, і справи команди в чемпіонаті підуть так само добре. На жаль, матч 14-го туру проти "Шахтаря-3" закінчився з рахунком 3:0 на користь "гірників", на жаль, донецьких.

Гра почалася в хорошому темпі, команди явно не бажали засиджуватися біля своїх воріт і розраховували на швидкий гол, але намагалися щільно грати в обороні. На 12-й хвилині оборона свердловців дала тріщину: Олійник пройшов лівим флангом і прострілив у штрафний, наш голкіпер, намагаючись перервати передачу, до м'яча дістався, але переправив "круглого" точно в ноги Загорулька. Півзахиснику донеччан не важко було послати м'яч у порожні ворота. Після цього свою майстерність кілька разів продемонстрував голкіпер господарів.

Основна небезпека від нашої команди виходила із стандартних положень. Але жоден з моментів завершити взяттям воріт наші гравці не змогли, а ось донецькі футболісти в цьому досягли успіху. На 41-й хвилині влучним ударом зі штрафного в праву дев'ятку відзначився Акімов, а в компенсований час Скоблов ударом з-за лінії штрафного майданчика, перекинувши Гришина, забив третій гол у ворота свердловців.

З перших хвилин другого тайму наша команда пішла вперед. Донецькі футболісти побудували гру на контратаках, намагаючись надійно грати в обороні. Тиск свердловчан вилився в кілька небезпечних моментів, але м'яч вперто летів повз ворота. Біля воріт гостей теж виникала небезпека: двічі гравці донецької команди практично впритул розстрілювали Гришина, але Ігор із цими пострілами впорався, не давши рахунку на табло стати непристойно великим. Наприкінці гри господарі відсунули гру від своїх воріт і впевнено довели матч до перемоги.

Цією поразкою свердловці сильно ускладнили собі життя, пропустивши вперед свого суперника, і тепер команда Геннадія Сушка опустилася на 7-й рядок турнірної таблиці. Відставання від найближчої команди (а нею і є "Шахтар-3") становить 3 очки.