Головний арбітр: Олександр Омельченко (Слов'янськ)
Асистент арбітра: Ігор Рибченко (Запоріжжя)
Асистент арбітра: Антон Ісаєв (Запоріжжя)
4-ий арбітр: Геннадій Літвінов (Луганськ)
Інспектор ФФУ: Сергій Шкільний (Вишгород)

Матч розпочався на високих швидкостях. Обидві команди вийшли на поле, явно налаштовані на перемогу. Основна боротьба розгорнулася за центр поля, причому ані ті, ані інші програвати її не збиралися. Доказом цього стала перша жовта картка, показана арбітром вже на 12-й хвилині гри тернополянинові Андрію Кондзьолку. А ще за чотири хвилини гостям довелося зробити і першу заміну. Через травму не зміг продовжити гру Василь Чорний. Загалом дебют матчу пройшов у рівній боротьбі, але майже без моментів. Обидві команди провели лише кілька далеких, але не влучних ударів по воротах.

У другій половині першого тайму гості почали діяти набагато активніше, що призвело до збільшення кутових біля воріт свердловців, проте захисники "Шахтаря" були надійними, як і голкіпер. На 27-й хвилині матчу гостям вдалася найнебезпечніша атака. Нападник "Тернополя" увірвався до штрафного майданчика лівим флангом і з гострого кута завдав удару, Сергій Тукач був на місці. Залишок тайму пройшов у жорсткій боротьбі, свердловці провели кілька позиційних атак, але успіхом жодна з них так і не завершилася.

Другий тайм розпочався за тією самою схемою: багато жорсткої боротьби і, як наслідок, багато порушень, але мало гострих моментів. "Тернополю" вдалося провести кілька гарних атак, але на завершальній стадії не вистачало точності. Атаки "Шахтаря" закінчувалися тим, що практично всі передачі до штрафного майданчика ставали легкою здобиччю голкіпера гостей. На 77-й хвилині гості заробили черговий стандарт на половині поля господарів. М'який навіс у штрафний майданчик і Віталій Богданов головою підправляє м'яч у лівий від голкіпера кут – 0:1.

Господарі не занепали духом і відразу ж помчали відіграватися. На це у них пішло рівно дві хвилини. Масована атака завершилася навісом Максима Хаблова з правого флангу. У чужому штрафному більш спритнішим виявився Руслан Борш (кілька хвилин тому вийшов на поле замість Фатія), який головою і переправив м'яч у сітку. Голкіпер не мав шансів – 1:1. Наприкінці матчу "Шахтар" виглядав трохи активнішим, але на цифри на табло це ніяк не вплинуло.